Interpack 2017
Pokud chcete být "mistry svého oboru" je třeba se neustále zdokonalovat, učit a objevovat nové modernější technologie. I my držíme krok s dobou a vyrazili jsme na největší světový veletrh zabývající se balicí technikou a obalovými materiály, abychom objevili novinky, které současný trh nabízí a mohli se s Vámi o ně podělit.
Veletrhu Interpack 2017, který se pravidelně koná v německém Düsseldorfu, se letos zúčastnilo 2 865 vystavovatelů, takže bylo opravdu z čeho vybírat.
 
Srdečně nás uvítali kolegové z Transpaku, jejichž páskovací stroje naleznete v naší nabídce. Seznámili nás s novými i připravovanými produkty, které se chystají uvést na trh. Čekalo nás i milé překvapení v podobě malého večírku pro významné obchodní partnery. 
Další překvapení následovalo, když jsme nahlédli do nového katalogu Transpak. Listujeme a najednou na nás ze stránek hledí známé tváře PENTY :) 
Interpack 2017
Interpack 2017, večírek ve stánku Transpaku
Nový katalog Transpaku
Katalog Transpaku

Party ve stánku Transpak

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.