Průstřih pásky

Průstřih pásky se používá při páskování ocelovou páskou na páskovačích OCL-1, BO-6, BO-51 a u starších řad páskovačů.
Jedná se o spoj bezesponkový, bez použití ocelových spon, tj. spojení pásky je pouze průstřihem pásky středem spoje ocelové pásky. Po utažení pásky se, pomocí pák páskovače, páska průstřihem na třech místech spojí a odstřihne.
 
Tento spoj je pevný a vhodný pro ocelovou pásku šíře 13 - 20 mm, pevnost průstřihu pásky je přibližně 8.000 N, což je pro pásku o tloušťce 0,4 - 0,63, která je vhodná na páskování ve výše uvedených páskovačích, naprosto dostačující.
Průstřih pásky je vhodný pro páskování rovných ploch (např. beden, dřevařských výrobků, stavebnin, zboží na paletách atd.).
Práce s páskovačem, který vytváří bezesponkový spoj je jednoduchá a rychlá. Utáhnutí pásky na páskovaném předmětu je závislé na síle obsluhy.
Průstřih pásky je u všech výše uvedených páskovačů stejný. Rozdíl v páskovačích je především v jejich hmotnostech. Proto je pro časté používání výhodnější páskovač s nižší hmotností, ale v kvalitě průstřihu pásky není rozdíl.

Průstřih pásky (katalog produktů):

Průstřih pásky
Průstřih pásky
Průstřih pásky provádí strojek BO-51
BO-6 vytváří spoj průstřihem pásky
OCL-1 vytvoří průstřih pásky
Kontaktujte nás
Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
EU
Top produkty
Telefon +420 466 009 009 E-mail Info@pentaservis.cz Adresa PENTA - servis spol. s r.o.,  6. května 821, 534 01 Holice

PENTA - servis spol. s r.o.

Nabízíme ruční páskovací strojky, páskovací stroje, balicí stroje, baličky, ovíjecí stroje, ovinovačky, ovíječky, lepicí stroje, lepičky, páskování a balení palet. Obaly obalové materiály např. vázací pásky ocelové, PP, PES, PET, průtažné stretch fólie, teplem smrštitelné fólie, potištěné lepicí pásky, balicí fólie, papírovéfóliové pásky, vázací spony a rohy. Poskytujeme poradenství a servis v oblasti páskovací a balicí techniky. Zastupujeme firmy Bandall, SMB, STRAPEX, GRANOFLEX, Messersi Packaging.

Google+ | Často hledáte | Facebook

Facebook PENTA-servis


Buďte v obraze 
Obálka

Pokud chcete být informováni o aktuálních novinkách v naší nabídce, můžete se zde přihlásit.
Penta auto
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.