Impulska

Impulska je určená ke sváření polyetylenových nebo polypropylenových fólií (nejlépe rukávu tzv. hadice nebo sáčků). Impulska zajišťuje svaření fólie pomocí svářecího drátu, který je krytý teflonovou páskou.
Impulsky můžeme dělit dle použitého materiálu, do něhož se produkty balí. Impulska bez odřezu je vhodná pro zabalení do sáčků. Tato verze je levnější, jelikož nemá odřezávací nůž. Pokud se na balení používá fólie rukáv, musíme použít impulsku s odřezem, kdy po svaření fólie provedeme odřez fólie manuálně, který je umístěný v ramenu impulsky. Tato svářecí lišta je dražší, ale obalový materiál je levnější.
Impulskou je možno svářet fólii v podobě:
  • sáčků (svářecí lišta bez odřezu),
  • rukávu (svářecí lišta s odřezem).
Impulsky jsou dostupné v různých velikostech v závislosti na délce sváru která  je 200, 300, 400, 450, 500, 520, 600 cm.
Vyrábí se v různých provedeních:
  • stolní,
  • stojanové.
Při častějším používání stolní impulsky je vhodné připevnit ji k podložce. Stojanové impulsky jsou zpravidla vybaveny nožním pedálem, který zajišťuje provedení sváru. Pomocí potenciometru lze nastavit čas sváření, úměrný k tloušťce fólie.

Impulska (katalog produktů):

Impulska KF-600F v celokovovém provedení
Impulska KF200H
Impulska KF200HC
Impulska Mispack 250C
Impulska Mispack 350 je vhodná na svařování polyetylenových nebo polypropylenových folií
Impulska Mispack 450P je opatřena stojanem
Kontaktujte nás
Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
EU
Top produkty
Telefon +420 466 009 009 E-mail Info@pentaservis.cz Adresa PENTA - servis spol. s r.o.,  6. května 821, 534 01 Holice

PENTA - servis spol. s r.o.

Nabízíme ruční páskovací strojky, páskovací stroje, balicí stroje, baličky, ovíjecí stroje, ovinovačky, ovíječky, lepicí stroje, lepičky, páskování a balení palet. Obaly obalové materiály např. vázací pásky ocelové, PP, PES, PET, průtažné stretch fólie, teplem smrštitelné fólie, potištěné lepicí pásky, balicí fólie, papírovéfóliové pásky, vázací spony a rohy. Poskytujeme poradenství a servis v oblasti páskovací a balicí techniky. Zastupujeme firmy Bandall, SMB, STRAPEX, GRANOFLEX, Messersi Packaging.

Google+ | Často hledáte | Facebook

Facebook PENTA-servis


Buďte v obraze 
Obálka

Pokud chcete být informováni o aktuálních novinkách v naší nabídce, můžete se zde přihlásit.
Penta auto
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.